• Dzień Przedszkolaka👫🎈🎂

• 20.09. w piątek kolejny raz obchodziliśmy w naszym przedszkolu Świeto Przedszkolaka. Tego dnia czekało na dzieci wiele niespodzianek i atrakcji. Zostały zaproszone do wspólnej zabawy, udziału w konkursach i tańców przy ulubionych przebojach muzyki dla dzieci. Radość i śmiech świadczyły o wspaniałej zabawie. Złożyliśmy wszystkim, maluszkom i starszakom życzenia samych słonecznych dni i radosnych chwil w naszym przedszkolu, aby każdy dzień był wspaniałą przygodą i niósł ze sobą wiele cudownych i pozytywnych doświadczeń.

• Obchody Dnia Kropki w Grupie 0 i klasie 1 🟠🟡🔴

• Dnia 16 września obchodziliśmy Międzynarodowy Dzień Kropki. Jest to święto kreatywności, odwagi i zabawy. Inspiracją świętowania tego dnia była kropka z opowiadania o dziewczynce o imieniu Vashti. Dzięki kropce i nauczycielce dziewczynka uwierzyła w swoje możliwości. My również wykorzystaliśmy kropkę do inspiracji  i kreatywności dzieci. W tym dniu nasze ubrania wypełnione były kropkami. Tego dnia również dostrzegaliśmy kropki tam, gdzie wcześniej nikt nie zawracał na nie uwagi. Okazało się, że kropki towarzyszą nam w naszym codziennym życiu: są w kropkach biedronki, są w koronie króla, a nawet zdobią kapelusz muchomora. Były zabawy tańce z kropką. Dzieci  wykonały również ciekawe prace plastyczne, których motywem przewodnim była kropka. Było kolorowo i radośnie.

• Obchody Dnia Kropki w grupie przedszkolnej.🟢🔵🟣🟤

• Dziś obchodziliśmy w przedszkolu Międzynarodowy Dzień Kropki. Celem tego dnia jest wzbudzenie u dzieci kreatywności, pomysłowości i zachęcenie ich do tworzenia, działania. Tego dnia nasze zabawy wypełnione były kolorowymi kropkami. Na zajęciach poznaliśmy również genezę tego święta.

• Dożynki gminne - 31 sierpnia 2024

• W ostatnią sobotę wakacji uczniowie reprezentujący nasz Zespół w poczcie sztandarowym uczestniczyli w uroczystości otwarcia dożynek gminnych. Dożynki gminne odbyły się na stadionie w Starym Targu, a poprzedzone zostały mszą św. w tamtejszym kościele.

• Waplewo Wielkie 15A, 82-410 Stary Targ