90-lecie założenia szkoły polskiej w Waplewie Wielkim, uroczyste obchody 31 V 2019 r. - Zespół Szkolno - Przedszkolny im.Rodziny Sierakowskich

Strona główna
Grupa przedszkolna Grupa 0 Klasa II Klasy I - III archiwum

Nauczanie wczesnoszkolne

Grupa przedszkolna

Przedszkole dba o to,  żeby nie było nudno i smutno. Pracowite panie przedszkolanki zachęcają do współpracy najbliższych członków rodziny naszych milusińskich - mamusie i tatusiów, babcie i dziadków.... Wszystko zawsze dopięte na ostatni guzik i perfekcyjne. Najważniejsza jest radość dzieciaczków i ich wszechstronny rozwój. I oczywiście zawsze rodzinna i przyjazna atmosfera zajęć. Dowodem podejmowanych działań jest kilka galerii fotograficznych. Zachęcamy do oglądania!

Fantastyczne wydarzenia w 2016/2017 roku. Zobacz prezentację przezyjmy_to_jeszcze_raz....wmv

Święto Soku 21 września 2016 r.

W przedszkolu 21.09.2016 zorganizowane zostało Święto soku. Zajęcia miały na celu propagowanie spożywania sezonowych owoców jako źródła zdrowia i siły, jak również ukazanie dzieciom jak pyszny i słodki może być naturalny sok bez dodatku cukru. Tego dnia dzieci utrwalały wygląd i nazwy poznanych owoców i warzyw. Uczyły się je rozróżniać. Oglądały, dotykały, wąchały, smakowały. Jednym słowem poznawały wszystkimi zmysłami. Na koniec samodzielnie przygotowały przepyszny, naturalny sok, który wypiły ze smakiem. Nie obyło się też bez dolewek.

 

17. 02. 2015 r. Spotkanie z rycerzem

O obyczajach i  życiu w czasach średniowiecznych  opowiadał przedszkolakom p. Marek Czarnecki, wcielając się w rolę zakonnika z malborskiego zamku.

Styczeń 2015 r. Zajęcia dodatkowe

- taneczno - rytmiczne z p. Krystyną Klimek

- zajęcia muzyczne - z panem Markiem Czarneckim

 

Spotkanie z leśniczym 21. 01. 2015                  Karnawał 2015